Lniane narzuty na łóżko

W sypialni dorosłych lub w pokoiku dziecięcym doskonale sprawdzi się lniana narzuta na łóżko, która nada charakteru całemu wnętrzu. Z racji, iż do jej wykonania wykorzystano zmiękczany len, narzuta lniana na łóżko jest miękka i delikatna w dotyku. Wszystkie narzuty zawierają hipoalergiczne wypełnienie, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla osób cierpiących na atopowe zapalenie skóry, występujące zarówno u noworodków, jak i dorosłych osób. Termoregulacyjne właściwości sprawiają, że narzuta lniana może być wykorzystywana niezależnie od pory roku, np. podczas letniej lub zimowej drzemki. Ponadto len wyróżnia się spośród innych materiałów trwałością, dzięki czemu wykonane z niego produkty służą nam przez lata.

Postaw na najwyższej jakości materiał, jakim jest len. Narzuta lniana na łóżko do sypialni, wykonana z naturalnej tkaniny, to najlepszy wybór, dzięki któremu dbamy o nasze środowisko. Len jest materiałem w pełni biodegradowalnym, co z pewnością docenią wszystkie osoby żyjące w duchu less waste. Zaletą lnianej narzuty jest nie tylko odpowiedni materiał, ale także wysoka estetyka, co docenią zwłaszcza osoby, które stawiają na stylowe dodatki w swoich wnętrzach. Oferujemy narzuty w stonowanych kolorach i ich odcieniach, m.in. różowe, niebieskie bądź w naturalnych beżach.

Gwarantujemy, że narzuty lniane na łóżko zarówno dziecięce, jak i dla dorosłych, spełnią Wasze oczekiwania. Pikowane bądź gładkie – dopasowane do każdego wnętrza! Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami, dostępnymi w ofercie naszego sklepu.

Aktywne filtry