Lniana Pościel Biała
Lniana Pościel Biała

Biała pościel lniana

279,00 zł

Komplet pościeli lnianej (bez wypełnienia)

Poszewka na kołdrę i poduszkę.

Dwa rodzaje wykończenia : 

Troczki / wiązania lub ukryty zamek 

Kolor: Biały ( złamana śmietankowa biel)

Materiał: 100 % Len 

Czas realizacji 3 - 4 dni 

Rozmair dla Starszaków
Rodzaj wykończenia
  • Polityka bezpieczeństwa (edycja za pomocą modułu reasekuracji klienta) Polityka bezpieczeństwa (edycja za pomocą modułu reasekuracji klienta)
  • Polityka dostawy (edycja za pomocą modułu reasekuracji klienta) Polityka dostawy (edycja za pomocą modułu reasekuracji klienta)

Przedstawiamy najwyższej jakości komplet białej pościeli lnianej (bez wypełnienia). W skład zestawu wchodzi poszewka na kołdrę i poduszkę. Pościel lniana w kolorze białym występuje w dwóch możliwościach zapięcia – na kryty zamek (zapewniający bezpieczeństwo w trakcie użytkowania przez maluszka), a także na troczki/wiązania. Materiał, z którego wykonana została pościel biała, to w 100 % len, odporny na zniszczenia, miękki i delikatny dla skóry dziecka. Pościel lniana zapewnia zminimalizowanie gromadzenia się kurzu i roztoczy, co jest istotne w akcesoriach dla dzieci. Len posiada właściwości hipoalergiczne, dlatego wybór pościeli wykonanej z tego rodzaju materiału to najlepsze rozwiązanie. Biała pościel lniana posiada również właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu jest odpowiednia dla dziecka zarówno w cieplejsze, jak i chłodniejsze pory roku.

Czas realizacji zamówienia wynosi 3-4 dni.

Sugerowane rozmiary pościeli lnianej białej:

– kołdra 100 × 135 / poduszeczka 40 × 60 cm – wiek 2-4 lata
– kołdra 120 × 150 / poduszeczka 40 × 60 cm – wiek 4-7 lat
– kołdra 140 × 200 / jednoosobowa pościel dla dorosłych

Produkty powiązane ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )